Gıda Güvenliği ✓

26 yıldır eğlence ve gıda sektöründe varlığını sürdüren Hayal Kahvesi ürünlerindeki lezzeti; geliştirdiği özgün tariflerden, kaliteli ve sürekli denetlenen güvenli üretim standartlarından almaktadır.

 

Yenilikçi, yüksek kaliteli gıda üretiminin gerçekleşmesine ön ayak olmayı kendine ilke edinmiş, düzenli eğitimlerle; gerekli donanıma, bilgi ve beceriye sahip elemanlar yetiştirilmesini hedefleyen markamız, kendi gıda ve hijyen kontrolünü bağımsız firmalarla yaparak yanlış uygulamaların da önüne geçmektedir.  

 

Hayal Kahvesi yemek üretiminin yanı sıra gıda ürünlerinin muhafazası ve kalite standardının yakalanması konusundaki çalışmaları da titizlikle yürütmektedir. Menümüzdeki yemeklerde işlenmiş, koruyucu madde ve trans yağ içeren hiçbir ürüne yer verilmemektedir. Tatlılarımızda ise mısır şurubu yerine doğal şeker kullanılmaktadır. Servis ettiğimiz bütün yemekler şubelerde taze şekilde üretilmektedir.  Bu sayede lezzet kaybına uğramadan, oluşabilecek riskler de ortadan kaldırılmaktadır.  

 

Hayal Kahvesi olarak “iyi yemeğin” sırrının kaliteli hammadde olduğunu bilmekteyiz. Ürünlerimizi bu bilgiler ışığında onaylı tedarikçilerden temin etmekteyiz. Kaynağı belli, şeffaf ve sağlıklı mutfağın adresi olarak sürdürülebilir kalite anlayışımızla sizlere en iyi hizmeti vermek ilk önceliğimizdir.

 

Newsletter

Etkinlik, kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için kayıt olun!

E-mail bülten aboneliğine kayıt olmak istiyorum.